| MaryaLovGD a întrebat:

Ce ati alege dintre iubire si bani?

11 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Banii.

| vreauTotulSauNimic a răspuns:

Iubirea,normal.
Cu banii nu poti cumpara iubirea orice ai face, iar daca ai iubire, ai si puterea de a face cati bani vrei..Parerea mea, nu as da iubirea pe toti banii din lume.

| MaryaLovGD explică (pentru vreauTotulSauNimic):

Asta zic si eu. asta e ce mai bun raspuns, dupa mine, de pana acum happy

| positivity a răspuns:

Nu vreau să fiu materialistă, dar sincer, nu poţi cumpăra mâncare cu iubire. Aşa că aleg banii.

| Cruciuliță a răspuns:

Zaharul.

| Mayar a răspuns:

Iubirea.
Ca daca ai bani, poti sa nu intalnesti iubirea defel, sa fie toti interesati. Banii te pot corupe, pot sa te afecteze si eventual sa dai cu piciorul la jumatatea ta, fara sa stii ca tie sufletul pereche, din cauza banilor care ti-au schimbat caracterul.

Cu iubire poti merge departe, pentru ca doar nu ramane nimeni muritor de foame, ci isi gaseste loc de munca. Cand ai iubire, nu realizezi ca nu ai bani, fiindca ai o bogatie de dragoste happy

| Xtadelo a răspuns:

Bani

| BiancaBaby a răspuns:

Iubire

| Differentx13 a răspuns:

Iubirea.

| DeeaSakura a răspuns:

Depinde,le-as alege pe amandoua, dar fara bani nici dragoste nu e, asa ca "banii " big grin!

| Issabela26 a răspuns:

Iubire!