| anonim_4396 a întrebat:

Dacă ați iubi o persoană și vreți sa va căsătoriți cu ea, dar ea nu își dorește copii niciodata și vrea sa trăiască o viata romantica alături de voi, ați accepta sa va căsătoriți cu acea persoana?

14 răspunsuri:
| AndrElle a răspuns:

Depinde de ceea ce își dorește fiecare. Dacă vrea copii sau nu. Tre să fie reciproc sau na să comunice între ei.

| UnDiavol a răspuns:

O data ce te iubești cu Adevărată și tu o iubești cu Adevărată nu văd care ar mai fi probleme ca vrea sau Nu copii

| Crackman a răspuns:

laughing) am soluția dai in ea până rămâne însărcinată, in momentul ăla intervine corpul și eliberează hormonii de mama și o vezi ca nu ii mai pare ciudat

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu

| Catrice a răspuns:

Da.

| cristi202 a răspuns:

Ii e frica ca copiii distrug romantismul?
☺☺☺

| Apokales a răspuns:

Da. Plus ca scapi mai repede de relatie daca lucrurile se strica.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu. Dar n-as ajunge sa simt asa ceva pentru o astfel de persoana.

| Whitesnake99 a răspuns:

Nu prea sunt fan copii, deci da. Mai ales daca simt ca e iubirea vietii mele, singura si cea mai adevarata.

| Paul754880338 a răspuns:

Dorinta de a avea copii apare la o femeie, doar dupa ce ea este ferm convinsa ca siguranta si comfortul vor fi asigurate in viitor de actualul iubit sau pretendent. Oricat ar parea de ciudat, femeia are aceasta abilitate de a citi si cu creierul nu doar cu inima, gesturile masculului.

| AndreeaWTS a răspuns:

Este posibilă căsătoria atunci când ambii parteneri își doresc acelaș lucru. Și este un eșec sigur atunci când unul dorește ceva iar celălalt altceva.

| mgtow a răspuns:

Niciodata nu mas casatori, poate as sta cu ea cu conditia sa aiba bani, sa nu depinda financiar de mine si sa imi zica cand se satura de afacere punem capac. Mie cam scarba de femei in special romancele, noroc ca avem vecine europene care pot fi testate

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru mgtow):

Eu nu ma refer aici la bani.Ma intereseaza relatia sentimentala. Daca un cuplu nu are cel putin un copil inseamna ca nu se pot iubi?

| alinstefanvlad a răspuns:

Propun sa te casatoresti cu aceasta, apoi sa strecori un copil in casa(il furi).