| dia200 a întrebat:

Daca ati putea alege intre 2 baieti pe care ii iubiti dar si ei va iubesc pe care latzi alege:
1. ii frumos ii bogat dar nu face nimic daca nu ne certam si si atunci face asa doar sa fie facut, ii foarte gelos ma controleaza in fiecare munut
2.frumos,sarac,ii mereu acolo cand am vreo problema da daca pur si simplu ma plictisesc si vreau sa vorbim nu are niciodata timp.
astept parerea voastra 1 sau 2?

Răspuns Câştigător
| 26Geo a răspuns:

Cea mai tampita intrebare posibilalaughing)
De ce? orice fata isi doreste un baiat care sa o inteleaga,sa o ajute, sa fie atent cu ea, deci, numarul 2, dar cu un viitor sarac, iubire multa, intelegere si respect.Problema ta e ca te gandesti la primul,adica are bani,e frumos,si na, viitorul tau e asigurat.Un viitor bazat pe minciuna, inselat, gelozie si mai tarziu, bataia sfanta rupta din rai.
Oare pe cine sa alegi?

| dia200 explică (pentru 26Geo):

Nu ii vorba de bani ...idea ii ca ii iubesc pe amandoi si 1 ii actualu iar celalat fostul iubit partea mai interesanta ii ca amansoi ma scot din sarite iar daca nu ii vad pe nici 1 o perioada lunga de timp mi dor de 1 da pe 2 il vad in toti oameni de pe strada

| 26Geo a răspuns (pentru dia200):

Faptul ca il vezi in fiecare persoana de pe strada, e din cauza ca il iubesti si te gandesti la el.Incearca sa te gandesti la 1 si sa vezi cam ce dor te ia, dorul ala de iubit sau ca iti lipseste cineva drag?

13 răspunsuri:
| mona a răspuns:

As alege a doua varianta

| BonneLess a răspuns:

Nu neaparat frumosul frumosilor, nu ma intereseaza situatia materiala, sa ma caute atunci cand greseste si ma indepartez, sa nu ma controleze din minut in minut, dar sa imi acorde atentia necesara. Sunt in cautare. laughing

| BonneLess a răspuns (pentru BonneLess):

Financiara ( nu sunt materialista) *

| raluk27 a răspuns:

Pai cum adica e mareu acolo, dar cand vreau sa vorbim, nu are timp?
Eu zic sa-i dai naibii pe amandoi.

| Cristiann25 a răspuns:

Doi! Sarac la ce te referi? Nu are bani deloc?
Bogat pentru voi fetelor inseamna ca baiatul sa aiba o masina scumpa, o vila.
Nu ma laud pentru ca nu-mi place dar iti spun ca si eu am ce am spus mai sus doar ca nu prea le arat la fete din prima chestia asta pentru ca nu vreau sa fie cineva cu mine pentru bani!
Succes!

| mary4048 a răspuns:

Pe al treilea care sa fie si frumos si bogat si sa ma si iubeasca. poate fi si al 4-lea sau cat o fi.laughing)

| oanaaa16 a răspuns:

Doi, cu siguranta. tu ai zis: e mereu acolo. si o fata are nevoie de asta...acum depinde cu care esti tu mai fericitahappy

| Banyik_Ionutzz_1998 a răspuns:

Dupa,,nu ne certam'' ai pus 2 de si rolling on the floor / eu as alege 1(daca ar fi fata)

| crazytalk a răspuns:

Problema: cum poti iubi doi baieti? Inseamna ca nu il iubesti pe niciunul. Ce spui sa iti pui sentimentele in ordine si sa te gandesti sa alegi dupa? Eu l-as lua pe al doilea dar doar daca nu mai exista nimeni in viata mea pentru ca nu merita sa il ranesc in felul asta.

| BonneLess a răspuns (pentru crazytalk):

Nu a zis sa iubesti doua persoane, ci sa alegi una singura pe care s-o iubesti.

| euvlad10 a răspuns:

2.(sa fie fata) laughing