| Anonim2132432 a întrebat:

Daca ati vedea ca prietena voastra s'ar uita la filme porno, care ar fi prima voastra reactie? thinking ce i'ai spunde? laughing

Răspuns Câştigător
| Skittless1997 a răspuns:

'' Vrei sa facem si noi un film, cu 36 de pozitii '' sau '' Hai sa facem si noi ce fac aia acolo smug ''

8 răspunsuri:
| Andrei258 a răspuns:

Depinde poate se uita in scop educativ pentru a nu se speria si a invata anumite trucuri de acolo mai ales daca e la prima experienta sexuala

| yulyanayo a răspuns:

"Buna iubito! Dar de ce te uiti la astfel de film?"

| mgtow a răspuns:

Ce faci ma? laughing

| denyemy a răspuns:

Ce sa ii zic, vrei sa incercam si noi asta?!

| Lisa01 a răspuns:

Ce-ti place cel mai mult? happy.Ce punem in practica astazi?

| Lisa01 a răspuns:

Tu ar trebui sa fi fericitlaughing)

| Naяutσ a răspuns:

''-Aduc popcornul?'' laughing

| SantaClausMX a răspuns:

Asa faci?