| Arianamaria01828 a întrebat:

Prietena mea se uita in exces la filme porno, cum o opresc?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

De ce ar trebui sa o opresti sa urmareasca asemenea filme? thinking Pur si simplu accepti sa va uitati impreuna. Astfel vei reusi sa o faci sa devina cea mai fericita persoana. big grin

| Ofatasimpla123 a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Îmi place răspunsul tău

| Arianamaria01828 explică (pentru corbulalbrosu):

Ne uitam împreună

11 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Ofera-i altceva mai bun decat filmele porno.

| Marius22222222222 a răspuns:

Taie curentullaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spunându-i că sunt degradante și că pot avea un impact anormal asupra vieții voastre sexuale, în sensul că ce se prezintă în filmele acelea e josnic și adesea dezgustător.

| Cristitradat123 a răspuns:

I te alauturihappy

| Arianamaria01828 explică (pentru Cristitradat123):

Du te tu

| Cristitradat123 a răspuns (pentru Arianamaria01828):

Eu ma duc dor la fata de care imi place mie

| Ofatasimpla123 a răspuns:

Nu ai cum să o oprești scumpa mea, dacă asta îi place, ăsta face te pup si te respect

| Junior_Robert_2002 a răspuns:

Il stiu eu pe unu gelu care opreste femeile din a se uita la filme porno, e mecanic