| Gaby212 a întrebat:

Daca atunci cand ma aflu intr-un grup de prieteni trecem cu totii pe langa o fata si o salutam,iar ea se uita numai la mine si zambeste, asta inseamna ca ma place? A lasat apoi privirea in jos...Nu stiu daca era din cauza ca urmau niste scari sau a fost o reactie cu alte conotatii

5 răspunsuri:
| Emazio a răspuns:

Mai ai ceva cale, du-te si vorbeste cu ea si o sa iti dai seama. Dintr-o privire nu ai facut nimic.

| Violleta2022 a răspuns:

Orice este posibil. Dar de ce nu aflii singur?

| RobertMoon a răspuns:

E posibil sa te placa, nu zabeste nimeni degeaba la cineva fara un motiv, sau poate aveai niste frisca pe fata si i s-a parut amuzant, ceea ce e putin probabilhee hee. Cel mai usor iti poti da seama daca te place e sa vorbesti cu ea, daca astepti sa te bage ea in seama sau decat sa iti zambeasca slabe sanse sa se intample ceva.

Răspuns utilizator avertizat
| Paul754880338 a răspuns:

Nu ar fi mai simplu sa o intrebi pe ea?