| 4you a întrebat:

poate ma lamureste carevalaughing
Imi place de o fata si nu sigur de semnele astea 2ca sa stiu daca sa ma duc sa incerc sa vb cu ea ( sunt mai multe semne dar nu le pun fiindca doar de acestea nu sunt sigur)
1)cand trece pe langa mine colegii imi zic ca se uita la mine, dar cand ma uit eu spre ea isi lasa privirea in jos
2) se joaca cu parul dar nu se uita uita in ochii mei chiar daca ma aflu langa ea
[Parca i-ar fi rusine sa se uite la mine, dar uneori o prind ca se uita la mine si mai zambeste] sincer nu stiu ce sa cred...
poate stiti voi fetelor ce inseamna semnele tongue

Răspuns Câştigător
| PurpleLadybug a răspuns:

Daca tipa e putin mai timida de felul ei, si dupa semnele pe care le'ai dat tu, e clarhappy te placehappy.
si se explica, ii place sa te admire, insa ii este rusine cand va priviti ochi in ochi, de aceea isi lasa privirea jos, si logic ca zambeste, pentru ca tunci cand te uiti la persoana care o placi, pur s simplu u te poti abtine. incearca sa'i ceri mici favoruri, cum ar fi sa te ajute la mate, sa-ti scrie ceva pentru ca tu chiar n'ai avut timp, sa iti dea putin telefonul ei, sau mai stiu eu ce. vezi cum reactioneaza cu cei din jur, daca cu tine e diferit, in sensul bun, atunci chiar te place. cand vorbesti cu ea fi atent la ochii ei, privirea tradeazahappy
vorbeste frumos cu ea. atinge'o "involunatr" stiu si eu, ia'o de mana (nu cand mergeti pe strada), daca e putin trista pune'i mana pe umar si incurajeaz'o, si din nou uita'te in ochii ei, pentru ca ma repet: privirea tradeazabig grin
Take carepeace sign
sa ne spui cum a iesitwinking

19 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Te place happy eu una asa cred big grin.

| Luori a răspuns:

Cate pareri mai vrei? Majoritatea au spus ca fetita te place.
Iti trebuie un sut in f**nd ca sa te duci la ea, macar sa vb? Nu ai nimic de pierdut. Fata iti da semne, dar daca tu nu faci nimic, nu reactionezi o sa creada ca nu o placi si o sa o lase balta.

| irina20 a răspuns:

Te place si cred ca mult.Invit-o la o inghetata sau un suc sau de ce nu, condu-o acasa dupa scoala? Bafta!

soothe
| soothe a răspuns:

Intreab-o pe ea (frumos), daca te simti barbat. Daca nu, o sa gaseasca pe alticineva.

| iubi_duby75 a răspuns:

Da! te plac! eu sunt aceea happy.

Hai ca te-am facut sa te simti bine pentru cateva secunde. nu?smug
te placee fiindca si eu ma uit asa. si imi place de baiatu ala happy. da fac exact cum face tipa despre care vb tongue

| Helpmeeveryday a răspuns:

Cu siguranta te place!
Vorbeste cu eawinking

| steluta_7203 a răspuns:

Sunt fata si aceleasi semne le faceam prietenului meu, care imi placea.Cred ca trebuie sa vorbiti ambii si cred ca veti fi impreuna.suuuucccccesssss

| 教皇 a răspuns:

Eu cred ca probabil ii plac de tine.Nu toate fetele au la fel comportamentul cand sunt indragostite, eu de exemplu ma uit fix in ochii persoanei iubitewinking

| alexaalexandra a răspuns:

Du`te la ea. spune`i sa te ajute la o tema. sa-ti explice ceva ca n`ai inteles la o materie.
cere`i un pix, un caiet, o foaie. ce stiu eulaughing)
vorbeste cu ea. inventeaza tot felul de scuze ca sa te apropii de ea.
ea te place dar cred ca asteapta sa faci tu primul pas si cred ca si tu astepti acelasi lucru : sa faca ea primul pas.
daca n`o bagi in seama poate te uita si cauta altul

acum depinde si de cati ani ai

cati ani ai?

| alexaalexandra a răspuns:

Te-am ajutat toatelaughing)
ce mai vrei sa-ti mai spunem? straight face
god. straight face

| love156471 a răspuns:

E clar te place dar ii este rusine sa iti zica asta. rolling on the floor mult succes

| CoLoRsS a răspuns:

Eu cred ca te place! Si eu sunt in aceeasi situatie! Imi place de un coleg, si lui ii cam place de mine(mi-am dat seama din ce am vorbit pe messeneger cu el). Si eu fac la fel, cand vad ca se uita la mine eu las privirea in jos, iar cand ma uit in ochii lui ii zambesc mereu! Fa-ti curaj si vorbeste cu ea! SUCCES!

| 4you explică:

Ce parare mai aveti? dau fundita celui mai bun raspunstongue

| 4you explică:

Ms tuturor :*:* pentru ajutor
o sa dau si funditawinking

| 4you explică:

Meritati toate funditetongue:*

| 4you explică:

Poate ma ajutati cu niste sugestiibig grin

| eu.;] a răspuns:

Depinde, nu iti fa sperante sigur pana nu vorbesti cu ea. incearca sa i spui, in mod direct, sau daca esti timid chiar pe mess sau trimite-i un mesaj. dar prima oara vorbeste cu ea. Sa nu fi dezamagit apoi.tongue o fundita?:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Evident eu sunt fata si iti spun ca te place asa ma comport si eu cand imi place de cineva. ea e exact ca mine asteapta sa faci tu primul pas. Daca tie iti place de ea dai drumul spune-i. Sper sa iti fie de folos sfatul meu.paaaaaaaa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te place astea-s semne clare.