| Maryaela a întrebat:

Daca baiatul de care imi place mie e,, TIMID" atunci eu ce as putea face?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce ai putea face? Sa-l iei usor. Daca sari pe el s-ar putea sa se sperielaughing. Vorbeste, incearca sa te apropii de el si incet incet o sa reusesti.

3 răspunsuri:
| B3belusha a răspuns:

Pey, im primul rand nu-l lua *pe sus* sa zic asa, date pe langa el intr-un mod cat mai glumet la inceput, iar apoi incepi sa creezi o conversatie cu el iar de aici te descurci uh happy

| Maryaela explică:

Multumesc pentru sfaturi! o sa incerc!

| andra_5726 a răspuns:

Sa il iei usor, sa-i arati ca poate avea incredere in tine si ca se poate deschide oricand in fata ta. Da-i sanse, arata-i discret ca-l placi si incetul cu incetul il vei cuceri.