| funkiehair a întrebat:

Help! prietena mea cea mai buna vrea sa mi-l fure pe baiatul din a 7-a(robby)are deja idu -l lui si tot, dar cred ca ii place de el doar pentru ca nare ce face.sunt un pic mai timida si mi-e frica ca daca nu voi interveni s-ar putea sa fie cu el... ce credeti ca ar trebui sa fac? si el e timid dar daca nu intru in vorba cu el... s-ar putea sa-l pierd!

Răspuns Câştigător
| viviana_1892 a răspuns:

Buna.pai.chiar tu ai spus-o:daca nu intri in vorba cu el s-ar putea sal pierzi.asa ca uita de timiditate si incearca sa lupti pentru ceea ce iti doresti.si apoi daca ea iti este prietena cea mai buna asa cum ai zis, nu ar face asta.dar tu ia-ti masuri de protectie si vorbeste cu baiatul ala, asigurate ca doar pe tine te place si ca doar cu tine vrea sa fiewinking succes

1 răspuns:
| stefaniacristina77 a răspuns:

Heilove struck! Ar trebuii sa-i iei id si sa-i spui ca-l placi.Sau sa vorbesti cu el la scoala.