| Kalibi1327 a întrebat:

Dacă băiatul își da drumul pe tine, aproape de vagin și probabil ajunge puțin la întrare în gaura sunt șanse sa ramai însărcinată?

9 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Da, șanse bune, căci ei sunt cam 250 de milioane și se deplasează după miros și cunosc bine direcția.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu e qaură, este valea adâncă din care ai ieșit și tu în lume.

| ywar a răspuns:

Se poate orice. Sigur ca e posibil sa ramai insarcinata. Probabil asa a vazut el in filmele porno, de altfel foarte daunatoare pentru cei slabi de inger.

| CIaudiu a răspuns:

Slabe sanse, aproape nule.

| Niciunnumedeutilizator a răspuns:

Erai în perioada fertilă când s-a întâmplat aceasta?

| Kalibi1327 explică (pentru Niciunnumedeutilizator):

Dar în orice fel de caz asa, se poate?

| Niciunnumedeutilizator a răspuns (pentru Kalibi1327):

Atunci e improbabil spre imposibil. Spermatozoizii au o durată de viață foarte limitată; dacă nu fecundează un ovul până atunci, nu mai prezintă vreun risc. Când ai avut perioada fertilă?

| Kalibi1327 explică (pentru Niciunnumedeutilizator):

Iulie 20