| efimash a întrebat:

Daca baiatul sufera de ejaculare precoce atunci dupa primul numar care dureaza foarte putin se inamoaie penisul sau nu?

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Da, sigur, exista o scurta perioada de iesire de erectie (la tineri si mai ales daca ejacularea precoce este severa si primul act sexual dureaza sub 10 minute, aceasta perioada poate fi foarte scurta, chiar de 1-2 minute)

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Se inmoaie indiferent de ce ejaculare ai.Conteaza dupa cat timp isi revine.Ca sa o poti lua de la capat.

| SkyPilot a răspuns:

De cele mai multe ori da, mai rar nu. Ar fi insa bine sa nu incerce doua numere la rand, ci sa lase un pic de pauza. Baiatul se poate spala si in cateva minute este gata de un nou numar.

| RobertMoon a răspuns:

Se inmoaie penisul dupa ce ejaculezi, e ca si cum ai termina treaba si te va durea daca vei continua dupa ce ejaculezi.

| Rosca_Ciprian_1986 a răspuns:

Cel mai eficient spray din Romania pentru intarzierea ejacularii precoce: http://www.sexshopintim.ro/ejaculare/2335-spray-reman-s.html