| Heart2014 a întrebat:

Daca cineva iti spune: Simt ca esti fata cea mai potrivita pentru mine....la ce ar putea sa se refere? doar la o simpla relatie, sau la mai mult de atat?

2 răspunsuri:
| Monutza a răspuns:

Probabil acea persoana este foarte atasata de tine daca a ajuns la acesta concluzie, asta vei vedea pe parcurs daca va fi o simpla relatie sau mai mult de atat.happy

| anonymus07 a răspuns:

Asta denota ca acea persoana se simte bine in preajma ta, este atasata de tine.In mod normal asta ar insemna ca vrea sa fii cu el pe tot parcursul vietii dar poate ca-i altfel.Vei vedea reactiile partenerului pe durata relatiei.Succes!