| SeNyS a întrebat:

Daca cititi ultimele mele intrebari va d-ati seama despre ce vb. El nu mai este cu ea, si astazi m-a contactat, m-a intrebat daca doresc sa incercam sa fim impreuna, ca el chiar ma place, insa nu sunt asa de sigura, este un baiat de treaba insa atunci a ales sa fie cu ea, probabil din cauza ca ea l-a mai cautat. etc. Faza e ca nu stiu ce sa fac, nu am mai avut prieten pana acum si n-as vrea ca prima mea experienta sa fie urata!straight face
vreau sfaturi, pls!

FUNDA

1 răspuns:
| Elena1234456 a răspuns:

Pai nu e bine nici sa fii roata de rezerva, dar daca nu risti nu o sa stii niciodata ce ar fi urmat.Eu zic sa accepti daca tii la el, dar sa nu te implici asa mult la inceput.