| somebooody a întrebat:

Daca de exemplu a ejaculat pe mine, dar nu in mine. sunt sanse sa raman insarcinata? mentionez ca sunt virgina. s-a intamplat asta de la... masturbare... si imi intarzie ciclul si am eliminari. poate am racit?

11 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Numai abera draga cu absurditatile talestraight face raspunde daca te pricepi si nu da sfaturi ce pot daunastraight face

| h3r a răspuns:

În tine trebuia, să fie treaba completă!
Voi chiar nu aveți ce face?

| Felys a răspuns:

Nesimtitu,te-a mai si murdarit, spune-i pe viitor sa se masturbeze singur in baie, nu ai cum sa ramai dar e scarbos ce a facut el

| Hαppiηеss a răspuns:

In primul rand nu ai cum sa fi insarcinata din momnt ce nu te-a penetrat si nu a ejaculat in tine. In al doilea rand cu l-ai lasat sa ejaculeze pe tine? Tu esti wc-ul lui? fara suparare! Asta e o chestie de bun simt si de respect asa ca fa-te respectata!

| madalinamadu a răspuns:

Este absolut imposibil sa ramai insarcinata! Da acum serios, voi nu aveti alte preocupari?

| intelboss a răspuns:

Normal chiar si virgina poti ramane insarcinata depinde unde a ejaculat ca daca a ejaculat indeva chiar deasupra pe vulva ta posibil sa fi intrat un spermatozoid jucaus in tine dar daca a ejaculat undeva pe abdomen sau in alta parte nu patesti nimic... si apropo cred ca esti foarte draguta si de treaba daca l-ai lasat asa sa ejaculeze si fara sa fi facut sex oricum ai grija si bafta

| kata9kata a răspuns:

Nu ramai insarcinata, poti ramane doar daca el ejaculeaza in contact sexual (vagin)

| KaterinePierce a răspuns:

Buna! NU trebuie sa iti faci griji. 1.Pentru a ramane insarcinata trebuie sa ejaculeze in tine 2. Nu poti ramane insarcinata atat timpcat esti gravida. Sper ca te-am ajutat ^_^ Funda?

| somebooody explică (pentru KaterinePierce):

Cum adica nu pot ramane insarcinata atat timp cat sunt gravida?

| KaterinePierce a răspuns (pentru KaterinePierce):

Atata timp cat esti virgina *
scuze am gresit.

| gaina007 a răspuns:

Vezi ca aia-s mici(spematozoizii) si intra prin buric! asa ca ferea buricul! daca a ejaculat pe buricul tau o sa-ti coaca buricu!happy