| somebooody a întrebat:

Daca de exemplu a ejaculat pe mine, dar nu in mine. sunt sanse sa raman insarcinata?

10 răspunsuri:
| IsabelaIssa a răspuns:

Nu.

Răspuns utilizator avertizat
| grab a răspuns:

A ejaculat pe tine, dar cum si-a frecat-o? a bagat-o in vagin, in gura sau doar ad labam? happy

| somebooody explică (pentru grab):

Mana

| grab a răspuns (pentru somebooody):

Si cum de te-ai gandit ca poti ramane gravida? Te crezi Fecioara Maria sau ala e Dumnezeu pentru tine? happy

Nu, acuma serios, cum de ti-ai reusit a screme doua sinapse in a rezulta asemenea ineptie de mamaifer ierbivor naiv pana la taiere?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da sa stii ca daca sperma atinge pielea cresc copii prin membrana sa fi foarte atenta! FUNDA?

Răspuns utilizator avertizat
| NoNameInAction a răspuns:

Nici o sansa, asta numai daca esti sigura ca a ejaculat pe tine si nu a scapat nici un strop in.

| kata9kata a răspuns:

Nu sunt sanse sa ramai, ar fi sanse daca (individul) ar fi ejaculat in contactul sexual (vagin)

| somebooody explică:

Sunt virgina