| Dorin976 a întrebat:

Daca de exemplu vrei sa fii sigur ca menstruatia ce a venit nu este menstruatie peste sarcina si faci testul de sange BETA-HCG si iese negativ dupa 40 de zile de la contact, acest test poate sa dea fals-negativ dupa atatea zile si sa existe o sarcina si sa fie si menstruatie peste?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu exista menstruatie peste sarcina!

| Anuskaa a răspuns:

In primul rand sa te pregatesti ca o sa primeste raspunsuri ca barbatii nu au menstruatie si ca nu pot face testul de sange aici pe grup sunt si persoane slabe la minte care cred ca intrebi tu, pentru tine, nu pentru prietena ta. Si nu, nu e gravida.

| Dorin976 explică (pentru Anuskaa):

Multumesc frumos de raspuns, Sanatate!