| Zvetlana1017 a întrebat:

Daca de fiecare data cand o fac cu iubitul meu acesta ejaculeaza in mine cate sanse sunt sa raman gravida intr-un timp scurt?

10 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Sansele sunt mari daca fata este in perioada fertila.

| Sofer a răspuns:

Continui asa și faci test de sarcina după 21 de zile și vei afla dacă ai vreun bebe.

| Goete a răspuns:

Depinde cat de des faci sex cu el si cat de des cu altii

| Crackman a răspuns:

De la mici spre mari

| Celcestietot a răspuns (pentru Crackman):

Sansele cresc pe zi ce trece, deodata cu burta laughing

| Catalin77945 a răspuns:

Destul de mari

| haterulnr2 a răspuns:

Da. Vei ramane gravida daca acest contact sexual devine prelungit cu tot cu ejaculare inauntrul tau. Daca spre surprinderea ta nu ramai, inseamna ca ai probleme cu infertilitatea Zvetalana1017.
Pe scurt, recomand sa te interesezi la un doctor in legatura cu anticonceptionale si metode contraceptive. Spor!

| relian a răspuns (pentru haterulnr2):

Are probleme cu infertilitatea sau cu fertilitatea? laughing Daca ar fi avut probleme cu infertilitatea, aia inseamna ca deja era gravida de mult timp, era sanatoasa tun

| haterulnr2 a răspuns (pentru relian):

Problema este infertilitatea la care ma refeream dar ce sa stiti dumneavoastra daca ati cunoscut doar masturbarea in viata personala

| relian a răspuns (pentru haterulnr2):

Mergi si invata sa vorbesti,cred ca de abia ce te nascui acu de o zi doua,altfel nu ai cum sa vorbesti, sa te exprimi in felul ala.

Probleme are cu fertilitatea, cand ai probleme cu fertilitatea, aia inseamna ca nu poti procreea, pricepusi? E bun mergi si fa teme in alta parte, ori sa te invete parintii sa vorbesti.