| Razvy12 a întrebat:

Daca dezvirginez o fata fara prezervativ poate sa ramane insarcinata? poate sa ia cv chiar inainte de actul sexual ca eu sa nu fiu nevoit sa mai pun prezervativ big grin

Răspuns Câştigător
| ladyi a răspuns:

Daca nu iti dai drumu` in ea nu ramane insarcinata, si da ea poate lua ceva inainte de actul sexual ca sa nu mai folosesti prez.

| Razvy12 explică (pentru ladyi):

Si ce poate sa ia? ca sa ma lamuresti si pe mine big grin

| Razvy12 explică (pentru ladyi):

Poti sa imi spui si mie ce sa ia? ca sa ma lamuresti si pe mine big grin

14 răspunsuri:
evenso
| evenso a răspuns:

Bine ti-a raspuns @Woodenpints91, adica tu sa ai toata placerile plus sa ai si o virgina, fara nici un sacrificiu?
Mare egoist mai esti.

| Woodenpints91 a răspuns:

Poate să ia. Poate să ia un autobuz sau un taxi, şi să plece acasă. Iar tu nu mai ai de ce să-ţi pui prezervativ.

| evenso a răspuns (pentru Woodenpints91):

Ai mare dreptate!

| Liviucu a răspuns:

Pana la placere... gandeste-te ce scarbos e! Câh!

Eu in veci nu o fac neprotejat cu o virgina. Sangele ei pe Rex'u meu NU are ce cauta!

Vomit deja.

| brusturel a răspuns (pentru Liviucu):

Da, frate-miu, mai gasesti tu virgine la ora actuala? poate tancute de 12-15 ani, prostovane si dornice.zi si mie una serioasa ca vreau si ieu. Si eu n-o chinui, din prima, ca tine cu cauciuc. ca o doare al dracu, probabil sti.Tu te gandesti la binele ei sau la binele tau. Ce egoism in tine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate sa isi ia hainele si sa plece.

| brusturel a răspuns (pentru anonim_4396):

Unde sa plece ma? O mai lasi? mai poti?

| anonim_4396 a răspuns (pentru brusturel):

Ce ma?

| Jυsтℓσяγ a răspuns (pentru brusturel):

Din curiozitate...cati ani ai? nu-i asa ca nu mai mult de 14?raised eyebrows si daca ai mai mult atunci scuza-ma dar nu e vina mea sau a alte-i fete(nevinovate) ca tu pana acum ai dat numai de panaramewinking + ca era o vorba cam asa "cur*a la cur*ar trage" dar te rog nu te simti prea atacathappy si numai bine iti urez

| Razvy12 explică:

Multumesc pentru ajutor!

| Dropz a răspuns:

Din cate stiu eu, prima data trebuie sa folosesti prezervativ, si cand zic prima data ma refer la prima persoana din viata ta, pentru ca nu poti stii niciodata ce boala poate avea acea persoana. In legatura cu dezvirginarea, da poate ramane insarcinata.

| stephanya14 a răspuns:

Pai poate sa ia niciodata nu sti la ce sa te astepti.mai bine te protejezi ca sa fi mai sigur si sa stai fara teama.hee hee