| RAY a întrebat:

Daca doar sufletul conteaza de ce persoanele frumoase au mai multi parteneri?

Răspuns Câştigător
| Emma30555 a răspuns:

Persoanele care atrag mai mult si au mai multe oferte e normal sa aiba mai multi parteneri. Dar ele nu isi dau seama de asta. E ceva natural. In realitate toata lumea cauta acea fericire

31 răspunsuri:
| vladeraser3 a răspuns:

Depinde foarte mult si de noroc si de cat tupeu ai.
Daca esti frumos si plictisitor degeaba esti frumos.
Eram in liceu si imi placea de o fata si nu prea stiam sa vb cu ea si ea ma placea mult, dar spunea ca se plictiseste cu mine si s-a dus la ala mai gras csre zicea glume si alte chestilaughing