| AlexicăHD a întrebat:

Daca dupa ce termin liceul dau la scoala de sub ofitieri pot ajunge la jandarmi si apoi la mascati?

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

"Scoala de subofiteri" impreunat. Da se poate. Conditii: carte, pregatire fizica, sanatate perfecta.

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Eu sper sa cada Basescu si cu ai lui si ca in viitorul regim sa se poata trai mai bine. Depinde ce intelegi prin trai decent. Acum am inteles ca regimul le-a luat inca 500 lei din salariu. Cu 1000-1400 lei nu se prea poate trai decent.