| ToffyNR1 a întrebat:

Dupa ce termin liceul vreau sa dau la o scoala de mascati! Am auzit pe cineva ca JANDARMERIA ar avea scoala de mascati la bucuresti.Deci intrebarea mea este daca JANDARMERIA are trupe de interventii cu mascati exceptand SIAS,SPIR, etc.Astept raspuns!

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Pana termini tu liceul se pot intampla multe. Termina cu succes liceul si vei gasi o scoala de mascati asa cum iti doresti tu.

| ToffyNR1 explică (pentru neutrino):

Da,dar vreau sa stiu, dupa ce termin liceul pot sa ma inscriu direct la o scoala de mascati?