| anonim_4396 a întrebat:

Daca dupa dezvirginare nu curge deloc singe acest lucru inseamna ca himenul este elastic sau este si alta varianta? msc

6 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Poate himenul a fost elastic si nu s-a rupt, poate a fost absent din nastere, poate a fost foarte subtire si prost vascularizat si s-a rupt fara sangerare.

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Ori s-a jucat cu degetelele inainte si s-a dezvirginat asa, ori e te-a mintit!
Depinde si cat de stramta e si cat de 'inocenta' era in timpul actului!

| catthshshshs a răspuns:

Ori este vorba de o dezvirginare voita sau din greseala ori este elastic si nu se va rupe niciodata sau dupa o perioada de timpwinking

| Farcas a răspuns:

Nu la toate fetele curg! Nu exista regula pentru asa ceva. Daca esti baiat si te referi la prietena ta, ar trebui sa ai incredere in ea. E posibil sa se fi dezvirginat din greseala, masturbandu-se, ori sa fi fost virgina si sa aiba un himen elasticwinking

| dydy22 a răspuns:

Baieti astia au inebunit, nu la toate fetele curge sange cand au primul act sexual, numai tu sti ce ai simtit la prima pentrare poate fi elastic, difera de la fata la fata nu toate fetele au... la fel

| hugo a răspuns:

Ori este elastic ori nu ai fost virginahappy