| Mindfulness a întrebat:

Sunt tăcut, asocial. Ce șanse am sa îmi găsesc o iubită în lumea asta plina de extroverți? Cu ce fata m-aș potrivi daca sunt tăcut? Cum ii pot lua fata unuia care e sociabil? Ce tactici pot sa folosesc sa par atrăgător/interesant fiind tăcut pentru femei?

20 răspunsuri:
| MarianWLF a răspuns:

Din cate fete exista de ce iti trebuie sa furi una luata, si de una ti-a venit ca lumea e plina de extroverti?
Nu trebuie sa fi cel mai vorbaret din grup sa atragi o fata, cand vrei sa pari interesant in fata unei fete in cele mai multe cauzuri nu iti iese oricum, incerci sa transmiti mai mult decat esti de fapt si o dai in bara.
Tine cont doar de faptul ca ai in fata ta o fiinta la fel ca tine, cu defecte si insecuritati, nu o crede perfecta si nu o urca pe un piedestal in ochii tai inca dinainte sa vorbesti cu ea, asa iti tai craca singur de sub picioare si o pui mai presus de tine, incepe conversatia cu respectiva de la acelasi nivel, asa eviti sa creezi presiune inutila la nivel subconstient.

| J0B0MAT a răspuns:

Iubirea adevărată vine fără să faci nimic special, când nu o cauți insistent și când nu te aștepți.Îți spun din experiență, iar eu mă asemăn cu tine.
Atunci când încerci diverse tehnici de agățat ori să te schimbi, vei întâlni până la urmă pe cineva, dar nu va dura. Nu va fi o iubirea mare și durabilă una care îți impune să nu fii tu cu adevărat.Dar aici depinde și de tine ceea ce cauți. În orice caz, trebuie să ieși, să cunoști oameni noi, să ieși puțin din zona de confort, asta ar fi singura schimbare pe care ar trebui să o faci.

| Hyperion7 a răspuns:

Nu înseamnă că dacă ai gura mare ești și atractiv.
Așa că eu mai mult m-aș focaliza pe inteligenta emoțională, pe tactici de cucerit, restul vine de la sine.
Doar o părere

| Lupică27 a răspuns:

Masina bengoasa, bani mai multi, te afisezi si treaba e rezolvata, vin ele la tine.

| Mindfulness explică (pentru Lupică27):

E clar.o sa mor singur sad

| Lupică27 a răspuns (pentru Mindfulness):

De aratat cum arati?

| Mindfulness explică (pentru Lupică27):

Cât de cât bine, cu câteva kg în - as arată mai bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă o să stai pe TPU să primești sfaturi să fi ferm convins că vei reuși în viață exact ca cei care îți dau sfaturile.

| Mindfulness explică (pentru anonim_4396):

Cam așa e daca ești tacut nu te baga nimeni in seama

| Robert2526 a răspuns:

Te-ai gandit vreodata sa te schimbi? Ai incercat vreodata?

| Mindfulness explică (pentru Robert2526):

Nu îmi permit anxietatea sa mă schimb, agorafobia, de abia pot sa ies din casa.

| Robert2526 a răspuns (pentru Mindfulness):

Incerci, putin cate putin o sa reusesti. Lucrurile de genul acesta se rezolva infruntand problema. Cati ani ai?

| Mindfulness explică:

Poate evantai din cașcaval nu diplome.

Răspuns utilizator avertizat
| Alexalex1000 a răspuns:

Salut,du-te la un pshiolog te va ajuta pshihic și exista și pastile daca chiar e grav... Daca ești tăcut cel mai bine te-ai potrivi cu o fata că și tine. Și că sa pari mai atrăgător e simplu, investește în tine, tunde te din 2 in 2 săptămâni, fă-ți o freză misto, poarta te, îmbrăcată bine

| Alexalex1000 a răspuns (pentru Alexalex1000):

Ia-ți un parfum care sa miroase bine. Contează mult

| RazvanEu12 a răspuns:

Penisul cat mai mare. femeile din ziua de azi caută sex

| Mindfulness explică (pentru RazvanEu12):

Nu e cazul din păcatehee hee
Da, am văzut că sunt moarte după așa ceva multe, de parcă ele ar oferi ceva bun, înafara de gaura nimic!

| RazvanEu12 a răspuns (pentru Mindfulness):

Da,mai bine pe labă decât cu panarame care vor numai ***.