| NubleReapper a întrebat:

Daca e sa imi fac iubita,unde sa o invit in oras,(sa fiu indraznet sau mai timid ca si comportament la intalnire), de la prima intalnire sa ii fur un sarut?
Voua fetelor ce va atrage la un baiat?

21 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

NubleReapper totul se invata din propile greseli,esecuri personale,atractia este involuntara nu noi o dterminam voluntar, fetele nu stiu ce vor daca ar stii nu ar avea nevoie de un barbat, de asta au nevoie de un barbat hotarat, cu personalitate, mai dur din fire care sa le arate ce anume nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e recomandat sa "sari"pe ea cu un sarut asa din prima, o sa zica ca o vrei doar pentru sex, insa o sa creezi o impresie foarte buna daca te duci cu un buchet de trandafiri dar nu cadou material e nesimnificativ, si o pupi pe obraz cand o vezi si dupa ce pleci. O sa creada ca esti un baiat cu bun simt si educat o sa ii creeze o impresie buna pentru prima intalnire. Eu zic sa vorbiti liber fara apropiere cum ar fi saruturi, imbratisari etc.
Eu zic ca ar fi bine sa pari mai timid, chiar daca nu esti, sa te abtii de la subiecte despre sex, o sa creada ca vrei doar sa va culcati. Deci, ai grija ce subiecte abordezi. Eu zic sa o scoti la o cofetarie, mai "îndulceşti"întâlnirea.Cand se aseaza pe scaun ii tragi si tu scaunul ca sa se aseze, o sa creada ca esti un mare gentelman, si nu cred ca da zilnic peste astfel de băieţi. Multa bafta!

| siriusblack98 a răspuns (pentru anonim_4396):

O sa moara singur la ce fete sunt in ziua de azi cu ce-l inveti tu.Iti zic din experienta ca extrem de putine mai apreciaza gesturile astea dulci cu trandafiri si timiditatea.Toate vor un baiat afectuos, linistit si timid doar in teorie.In practica tipul se alege cu buza umflata si un ''Te vad doar ca pe un frate, amic etc''.Nu zic ca trebuie sa fie nici badaran/tupeist/nesimtit don't get me wrong.

| anonim_4396 a răspuns (pentru siriusblack98):

laughing

| NubleReapper explică (pentru anonim_4396):

Imi mai poti oferi ceva sfaturi?

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Are dreptate, nu inteleg de ce radeti de ea. Majoritatea femeilor care intorc ochii dupa aia mai nesimtiti si aroganti sunt si ele la fel in mare masura, simtindu-se in largul lor. Alea timide si speriate de bombe tot de aia care le seamana vor fi mai atrase. E la mintea cocosului.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

E la mintea cocosului ca eu si Robert ne refeream la alt tip de baieti. Nu la prapaditi dinaia care le e frica sa priveasca fata in ochi ca poate fac pe ei de rusine.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Sau poate amandoi ati inteles prost acelasi lucru.
Ce a zis ea a zis ceva destul de normal. Poate mai putin partea la sfarsit cu trasul scaunului care este exces de zel, dar in esenta nu a gresit.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Revin pe maine seara. Continuam atunci laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Maine seara nu sunt eu. Ghinion.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Iti dai seama nenorocire...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca faci ce spune Anastasia o sa mori singur. Te asigur eu.

| siriusblack98 a răspuns (pentru anonim_4396):

Mintile marete gandesc la fel laughing

| Pool77 a răspuns (pentru anonim_4396):

Virgina asta, pretioasa noastra mai frecventeaza categoria? laughing)))
Mi-am luat ignore parca doar pentru ca am contrazis-o laughing)

| anonim_4396 a răspuns (pentru Pool77):

Eu mi-am luat ignore ca i-am dat eronat la cateva raspunsuri. Cum sunt fetele in ziua de azi. Mor de ciuda cand altul nu este de acord cu ele. Bine ca mai sunt si unele cu cap si nu sunt chiar toate praf.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Bla bla bla. Nu ai mai zis nimic. Nu vezi ca e printre putinele tipe care mai apreciaza ca un baiat sa vina cu un buchet de flori la întâlnire, ca tot adresai tu problema asta.
Nu mai avea atata ciuda pe ea că te-a ignorat ca sa scape de voturile tale, NOneimule!

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ai grija cu insultele baietas. Accept multe dar nu sa fiu numit ca prapadita aia vegana.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai vezi? Tocmai de aia ii semeni.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Timiditatea,sensibilitatea,romantismullaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La biblioteca cel mai bine.

| Suntdoareu22 a răspuns:

Să nu fi prea îndrăzneț pentru ca noua fetelor ne dă impresia ca un băiat prea îndrăzneț e de gen "a pai ăsta e mare gagicar" dar nu fi nici prea timid ca să nu se plictisească fata, fi tu... Fi romantic cumpăra un trandafir