| Razvy112 a întrebat:

Hey fetelor voua cum va place un baiat? Sa fie timid sau sa fie indraznet, uneori chiar nesimtit?

Răspuns Câştigător
| Florennce a răspuns:

Buna! happy Imi plac cei timizi care te lasa ce te lasa.dar la un moment dat isi spun si ei cuvantul, care stiu cum sa se poarte, sa fie educati. Chiar imi plac astia timizi. Acum, eu nu inteleg de ce toti baietii au impresia ca acest cuvant " timid " denota slabiciune thinking Eu una nu prea sunt timida, ba chiar sunt o fire cam colerica, si totusi am partile mele " slabe " ca orice om, nu-mi plac baietii prea indranzeti deoarece arata aroganta.si pur si simplu nu-mi plac; asta nu inseamna ca sunt rea cu ei, dar acum fiecare cu gusturile sale. "Gusturile nu se discuta "! happy O seara buuna! >:d

7 răspunsuri:
| Alex0194 a răspuns:

@Needyourlove si marmota ce zicea? Ma indoiesc ca fetelor le plac genul timid... ca altfel aveam multe fete pana acum laughing

| ContesaSiContele a răspuns:

Niciodata nu o sa ne placa un baiat nesimtit langa noi, cat despre timid si indraznet, poti jongla cu ele

| Florennce a răspuns:

Anonimus008 Nu am spus despre toate fetele, ci despre mine. Poate ca mai sunt fete ca mine sau nu. Asa ca nu trebuie sa ne bagati pe toate intr-o oala si sa ne catalogati intr-un anumit mod. Fiecare om e diferit si de asemenea, fiecare are propriile gusturi. Acum, nu inseamna ca daca esti timid n-o sa faci "nimic ". Chestia e ca personalitatea ta conteaza mai mult.O zi buna!happy

| BlackNights a răspuns:

Timid,clar!

| madalina_4528 a răspuns:

Uneori timid...iar uneori indraznet :Xlaughingcam ciudat nu?laughing

| Creatsaaaaaaa a răspuns:

Sa le aiba pe toate. Si sa stie cand sa se opreasca.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa fie echilibrat nu imi plac baietii care injura de mama focului