| anonim_4396 a întrebat:

Daca ei anticonceptionale te ingrasi...

8 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Numai daca mananci mult. Anticonceptionalele cresc pofta de mancare si daca nu te abtii, atunci de ingrasi.

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Numai daca mananci mult. Anticonceptionalele cresc pofta de mancare si daca nu te abtii, atunci te ingrasi.

| r8driver a răspuns:

Daca nu ei, te angrasi.

| daniela_1443 a răspuns:

Da si nu, depinde de cum reactioneaza corpul tau, dar sfatul meu este ca sa te duci la doctor sati recomande anticonceptionalele.

| adinaciosescu a răspuns:

Nu este regula. Dar in schimb poti sa ramai insarcinata.Eu am patit si cu Marvelone si cu Regividon, iar cu injectia la 3 luni, nu mi-a mai venit ciclul un an, pana le-am intrerupt.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu neaparat! Daca iti faci niste analize mai intai si mergi la ginecolog sa iti dea o reteta nu te vei ingrasa. :*

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Da și nu.
Contează reacția organismului la dozările hormonale zilnice administrate pe cale orală, injectabilă, plasturi, etc.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca iei 100 d o data...ai sansewinking