| Cristina_4633 a întrebat:

Daca iei anticonceptionale te ingrasi sau slabesti?

Răspuns Câştigător
| alexanelly a răspuns:

Teoretic te mai ingrasi un pic, cel putin stiu ca iti pot mari sanii asta daca ti-au fost prescrise corect de un medic ginecolog.Si am vazut ca unei colege chiar i s-au marit coonsiderabil.Asa ca cel mai bine daca vrei s iei te duci la ginecolog, asa daca le iei d capul tau este posibil sa te afecteze. Unele studii au aratat ca din cauza acestor pastile se pot creea unele malformatzii la viitorii copii.

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| rapa a răspuns:

Daca te injur pe tine? aa nu, nu esti devina tu, maicata a fost parasuta

| Baal a răspuns:

Iti creste penisbig grin incearca...happy

| danny15 a răspuns:

Mai bine nu iei de loc

| danny15 a răspuns:

Mai bine nu iei deloc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde si de organism dar te ingrasi mai mult decat sa slabesti.