| N1m3n1 a întrebat:

Daca ejaculez in ea cu protectie ramane insarcinata?

8 răspunsuri:
| mona a răspuns:

De aceea se numeste,, protectie,, ca, sa nu ramai insarcinata, de boli nu mai vorbesc...

| PlayWithMe a răspuns:

Omule haide sa iti spun un lucru, tatal tau e fata? Scuza-ma dar astfel de discutii intr-o familie de oameni normali se discuta in familie, nu pe TPU.Si inca ceva, lasand sexul deoparte, tu ai creier? Frate ia un balon si umple-l cu apa de la robinet, ia spune cand a facut bum? Dupa 50 de ani evident. ma minunez pe zi ce trece...

| urbanghost a răspuns (pentru PlayWithMe):

Propun sa-i dai fundita pentru raspunsul lui PlayWithMe, cel mai bun raspuns care puteai sa-l primesti.

| Cosmin1I a răspuns:

S-a dus si prezervativul in ea nu?laughing

| robertbora a răspuns:

Daca ati folosit prezervativ, nu are cum sa ramana insarcinata, numai in cazul in care s-a rupt!

| Rolandgl a răspuns:

Nu pot sa ma abtin dar cand ai folosit portectie, l-ai rulat sau a ramas asa cum a iesit din ambalaj? ca daca il pui fara sa il rulezi s-ar putea sa ai o problema laughing)))))))))))

| kprone a răspuns:

Daca purtati amandoi casca, nu are cum sa ramanawinking