| Ac_Vrabie_1990 a întrebat:

Dacă ejaculst pe pereții vaginului unei fete virgine fara a avea contact sexual poate rămâne gravidă?

10 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Cum vaginul se afla 100% in interiorul fetei, nu prea inteleg la ce spui: " pe peretii vaginului".
Dar, daca ai intrat in vagin, evident ca exista o sansa mare, sa ramana gravida, daca fata era in perioada fertila.

| corbulalbrosu a răspuns:

Este imposibil sa ejaculezi ''pe peretii vaginului'' unei fete VIRGINE si NEDEFLORATE. Pentru a realiza ''performanta'' inchipuita/imaginata de tine, penisul trebuie introdus IN VAGIN, deci in acel caz fata NU va mai fi....VIRGINA. Insa bineinteles ca o fata VIRGINA si NEDEFLORATA poate sa ramana gravida in cazul in care sperma intra/este introdusa IN VAGIN printr-o alta metoda diferita de sexul efectiv. big grin

| mihai69 a răspuns:

Dacă e în perioada fertilă e foarte posibil.
Himenul nu e mijloc anticoncepțional.

| Ac_Vrabie_1990 explică (pentru mihai69):

Lichidul nu s-a scurs în vagin

| Ac_Vrabie_1990 explică (pentru mihai69):

Lichidul nu s-a scurs în vagin, nu a atins orificiul

| HazelEyes77 a răspuns (pentru Ac_Vrabie_1990):

Atunci nu sunt motive serioase de ingrijorare daca stii sigur ca lichidul seminal nu ajuns in zona labiilor in asa fel incat sa se scurga in vagin.

| mihai69 a răspuns (pentru Ac_Vrabie_1990):

Ai spus că a atins pereții vaginului. Cum o fi reușit, dacă nu s-a scurs înăuntru?!? Că doar acești pereți sunt în interior...
De altfel, nu e nevoie să intre înăuntru - o simplă picătură pe buzele vulvei poate produce o sarcină. Dacă, așa cum spuneam, fata e în perioada fertilă și mai are și o tonă de ghinion... se poate și să rămână gravidă.

| Sofer a răspuns:

Te referi la exteriorul vaginului?

| Necunoscut112 a răspuns:

Ce înseamnă la tine "pereţii vaginului"?

| Defalucy a răspuns:

Pereti adica labii?
Atunci, sanse mici, dar poate.