| cevacumva a întrebat:

Daca eram cu iubitu meu amandoi dezbracati complet si el sia atins penisul de-a mea pot ramane insarcinata, nu a bagat in vagin doar sa atins

Răspuns Câştigător
| mOnAsX a răspuns:

Nu... sigur 100 % funda? plzz

9 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu trebuie să ai contact sexual complet, este suficient să te atingă fără să te defloreze și din joacă să te stropească cu o singură picătură de lichid seminal iar tu să mai fi și în ovulație că șansele de sarcină sunt de aproape 100%.
Pa, pa.

| Vrajitor a răspuns:

Da! 100%, felicitari. esti MAMA

| rox13yy a răspuns:

Nu ai cum ramane, e un lucru imposibil... poti ramane doar kad o baga si ejaculeaza inauntru...

| RedGuy a răspuns:

Poti ramane insarcinata doar daca lichidul seminal (sperma) a ajuns in vaginul tau. Daca el nu ejaculase sau nu avea sperma pe organul sau sexual sub nici o forma nu poti ramane insarcinata si daca ai spus ca doar te-a atins este foarte putin probabil sa ramai insarcinata.

| Doηηa a răspuns:

Normal că nu.

| Sn1p3r a răspuns:

...Ai mai mult de 12 ani?

| NuVreauSaTeAud a răspuns:

Daca nu erai trebuta fata desteapta, sa stii ca nu ma amuzam deloclaughing

| ღBrunette a răspuns:

Hey, fetita desteapta! Daca tot ti-ai ales un nickname ca acesta, de ce nu dai dovada ca, chiar esti desteapta? Nu ai cum sa ramai insarcinata. Documenteaza-te inainte de a practica!

| highcoconut a răspuns:

Oh frate...tu ai vrut sa faci sex cu un baiat si nici macar nu stii cum poti sa ramai insarcinata? doar daca este fecundat ovulul tau adica isi introduce penisul in vaginul tau si ejaculeaza...prostie cat cuprinde rolling eyes