| CatrinaAndreea a întrebat:

Azi eu si prietenul meu ne-am jucat,si imi timp ce eram dezbrăcați,el m-a atins cu penisul pe vagin,si tot atingându-ma cred mi-a provocat un orgasm, nu a bagat penisul in vagin dar am simti ceva umed in jurul vaginului...credeti ca a ejaculat? Sau a fost de la orgasm? Multumesc!

5 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

„Crezi" că ai avut un orgasm? înseamnă că de fapt încă nu l-ai avut. Dacă era, ai fi fost convinsă de asta!

| Emilian65 a răspuns:

Nu a ejaculării. Umezeala este un de la orgasmul tău.

| ShamelessQboy a răspuns:

Te-ai umezi si tu!
Sa inteleg ca până acum nu ai mai avut niciodată orgasm?

| Pool77 a răspuns (pentru ShamelessQboy):

Dupa spusele ei, n-a avut 100%

| Marius925990 a răspuns:

Nu ramai insarcinata garantat daca asta te intereseaza.si nu, nu a ejaculate, doar v-ati umezit amandoi