| cevacumva a întrebat:

Poti ramane insarcinata daca nu a ejaculat inauntru daca doar neam atins organele cand eram amandoi dezbracatii, sau daca mi-a bagat degetu in vagin in caz ca a fost la toaleta sau ceva, mai complicata intrebare?

3 răspunsuri:
| Astro09 a răspuns:

In primul rand si un copil de 10 ani stie acum ca pentru a face copii, 'tati trebuie sa ii dea "lapte" lu` mami'. si daca numai v-ati atins organele nu are cum, sau daca ti-a bagat degetul. Pentru a ramane insarcinata, sperma trebuie sa ajunga in vagin iar de acolo mai departe pana la ovare pentru a le fecunda! Deci nu iti fa probleme doar pentru atat. FUNDA?

| adelolyta a răspuns (pentru Astro09):

Nu stiu de ce te deranjezi sa ii explici deoarece asa cum ai spus si tu si un copil de 10 ani stie ca asa ceva nu este posibil

| Astro09 a răspuns (pentru adelolyta):

Am zis sa o ajut happy