| coolestpageer a întrebat:

Daca esti atasat emotional de un tip la care nu stii ce sanse ai(crezi ca nu) consideri ca e bine sa continui sa "flirtezi" sau nu cu persoana dorita pentru a ajunge la o relatie?(astept parerile voastre) fundita:X

Răspuns Câştigător
| mihaelaa18 a răspuns:

Dupa parerea mea ar trebuie sa incerci, sti cum se spune incercarea moarte nu are.Niciodata nu stim ce crede sau ce simte persoana pe care o placem despre noi si cel mai bine incercam.Mai bine incerci si vezi ce iese decat sa ramai pe urma cu regretu daca incercam poate ca era bine, asa ca incearca in continuare si lupta daca il placi cu adevarat.Baftakiss

4 răspunsuri:
| Johnny_3797 a răspuns:

Cel mai bine este daca tu stii precis ca simti ceva fata de el si esti sigura pe sentimentele tale atunci nu ezita si flirteaza... cucerestel ca sa fie doar al tau

| Ingerash a răspuns:

Da e bine, asa iti maresti sansele cu el

| SpEEdz0r a răspuns:

Incercarea moarte n-are

| Crina_8634 a răspuns:

Ai putea incerca dar gandeste-te bine.s-ar putea sa te atasezi si mai mult de el si sa nu iasa nimic. Nu asta vrei.