| Hournel a întrebat:

Dacă ești circumcizat mai ești virgin?

9 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Ai f doctorul la operație sau de ce n-ai mai fi?

| Adry05 a răspuns (pentru Adry05):

Chiar vreau să văd cum zici tu oamenilor „nu mai sunt virgin că mi-am făcut circumcizie"

| corbulalbrosu a răspuns:

Bineinteles ca DA, fiindca prin operatia de circumcizare a penisului se indeparteaza (este extirpat) preputiul de catre un rabin sau un medic. De obicei operatia de circumcizie se efectueaza la varsta frageda a copilariei atunci cand bebelusul inca nu a auzit de sex. laughing

| Hournel explică (pentru corbulalbrosu):

Și gen când face sex ii mai curge sânge?

| jj7700 a răspuns (pentru Hournel):

Nu iti curge sange ca baiat nici daca esti circumcis nici daca nu esti. Doar in cazuri foarte rare, daca faci sex prea puternic, se poate sa iti rupi ata preputului daca nu esti circumcis. Dar in orice caz, virginitatea la baieti nu are nicio treaba cu aspectul fizic al penisului.

| siriusblack98 a răspuns:

Ce treabă are operația de circumcizie cu sexul? Virginitatea poți spune că ai pierdut-o după primul contact sexual.

| Gefahr a răspuns (pentru siriusblack98):

In sfarsit cineva care gandeste.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Circumcis*
Da.

| ROMANIApro a răspuns:

Nu cred...