| AnghelFelix a întrebat:

Bă frate,cum faci o fată să te placă mult, și să te înțelegi bine cu ea dacă e la depărtare? (Și nu se știe când vă vedeți)?

3 răspunsuri:
| slayer09 a răspuns:

Frate, nu trebuie ca o fata sa o faci sa te placa mai mult. Fii tu insuti si nu te purta altfel decat esti pentru ca la inceput poate te place, dar cand va veni vremea sa te vada asa cum esti.vor aparea discutii, certuri etc. Asa ca frate, ba-o in seama, vorbeste cu ea, fa-i mici cadouri, atrage-i atentia prin fapte marunte si frumoase, gen, o floricica, o bombonica. Dar nu te crede macho sau jonny bravo. Si daca te place asa, te va placea mult, daca nu te place, nu insista foarte mult si nu deveni stresant pentru ea.

| ℓαυяα a răspuns:

In primul rând trebuie sa vorbiti. Dacă aveți lucruri in comun, lucrurile vor veni de la sine

| Andreeush a răspuns:

Încearcă să vorbești cu ea, vezi ce hobby-uri are.