| anonim_4396 a întrebat:

Hey băieți, care sunt lucrurile pe care le vedeți la o fată/care sunt caracteristicile morale cat si fizice care le-ar avea fata perfecta pentru voi.

Răspuns Câştigător
| Mynameiz a răspuns:

In primul rand CARACTERUL, in al doilea rand sa arate cat de cat bine, nu acum mega tate, ditamai curul....etc.

21 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Moral nu ma intereseaza, eu caut sani frumoase, fund bombat si abdomen plat

Răspuns utilizator avertizat
| RAY a răspuns:

Fetele care ma atrag pe mine fizic am zero sanse sa fiu cu ele decat daca castig la loto si atunci voi deveni beta provider, ce sens are sa descriu fata la care visez daca am zero sanse la asa ceva dar in fine apreciez fetele serioase, sincere, inteligente, independente, amuzante in mod platonic ca amice

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Beta provider? te uiti la multe video-uri MGTOW pe Youtube a?

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai unu de 60 de ani care sta cu una de 18 ani ce este? rar

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Ala vrea doar sex, nu prea e beta. Beta e fraierul care poate mai bine dar se multumeste cu ce are chiar daca ce are e doar rahat.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Beta e un provider de care o femeie se foloseste de banii lui

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Da si nu. Si el se foloseste de ea, doar are parte de sex. Beta fraierul e ala care e golit de bani dar nu are parte de nimic. Imi amintesc acum ani buni ca o auzeam pe una ca se dadea mare ca iese cu 30 de tipi pe luna. II platea cina si restul dar facea sex doar cu cativa din ei. Acum care din aia erau fraierii beta si care erau mai despteti? Ce naiba.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Cum spui si tu si aia sau folosit de ea nu sunt mai morali, ea alegea cu cine sa faca cine cu cine sa nu faca sex, posibil cu cei care o atrageau mai mult fizic

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Iti dai seama.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

O intrebare, esti fraier daca platesti o fata sa faca sex cu tine?

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

E complicat raspunsul. Fara sa gandesc as zice da, gen aia care se duc la prostituate. De ce platesc? Pentru ca nu sunt in stare sa gaseasca fete la club sau mai stiu eu pe unde, doar pentru sex. Dar daca stai sa te gandesti bine orice baiat/barbat plateste la inceputul relatiei, fie ca e o cina, flori sau alte cadouri. Asa ca... e complicat.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Si daca nu atragi sexul opus ce sa faci sa ramai virgin? de ce sa pacalesti o fata pentru sex e moral asa ceva? de ce daca vrei sex ai nevoie de o relatie?

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Daca nu atragi sexul opus renunti la ego. Aia care arata bine de ce nu platesc pentru sex? Din cauza egoului. Am o cunostinta de genul care zicea ca atunci cand iesea cu fetele ( pentru sex ) el nu platea niciodata. Platea doar cand iesea cu prietenii pe afara.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Pentru ca fetele vor sa faca sex cu ele simplu, tipul arata bine nu ma mir, de ce as avea nevoie de batai de cap daca vreau doar sex? sa fim seriosi romancele au mintea inchisa, daca aud de sex fug de tine plus ca nu vad de ce sasi bati joc de cineva pentru sex, poti renunta la orice ca tot nu atragi sexul opus

| mihai69 a răspuns:

Nu există „fata (băiatul) perfectă (perfect)".

| LoveSleep a răspuns:

Păi să nu o cheme Ana, Maria, sau Anamaria, să nu aibă cont pe TPU, să nu aibă nicăieri vreo poză de profil cu niște câini și să nu întrebe niciodată băieții ce preferă la fete. În rest, accept orice.

Răspuns utilizator avertizat