| Awesom a întrebat:

Daca esti gras, urat si prost, sansele de a avea o relatie serioasa cu o femeie sunt egale cu 0?

39 răspunsuri:
| acadeaxd a răspuns:

Daca esti gras,urat, prost si vrei sa te combini cu o fata frumoasa, desteapta si slaba atunci da sansele tale sunt egale cu 0.

| bogdan14_5722 a răspuns:

De asta s-au inventat curvele centura si bordelurile, totul e sa ai cascavalu

| Sofiaღ a răspuns:

Bună.
Prostia este cea care omoară toate şansele, nu că e gras şi urât.
Pa, pa.

| sweet0girl a răspuns:

Toate aceste lucruri sunt lucruri care cu vointa se pot schimba dar trebuie numai sa vrei si sa muncesti pentru asta.Nu cred ca sunt egale cu zero pana la urma oricine are o jumatate pe undeva prin lume dar tine numai de destin daca o vei gasi.

| denyiuly a răspuns:

Nu o femeie,care te iubeste pe tine, nu infatisarea ta, te va iubii oricum esti.o zi frumoasa!

| Lacoste a răspuns:

In lumea asta exista pereche pentru orice fel de om.

| Bogdan009 a răspuns:

Pai nu daca gasesti o femeie la fel ca tine ( grsa, urata si proasta)ai multe sanse pentru ca va potriviti lwinking

| S0uNdZ a răspuns:

Daca te vindeci de prostie sansele cresc.

| k1fighter a răspuns:

Normal ca sansele sunt egale cu 0. Daca esti gras si urat, fii doar urat! laughing Fetelor sanatoase la cap nu le plac umflatii. So, grasi de pretutindeni, slabiti ca ati mancat destul.