| VampireDeea144 a întrebat:

Daca esti pe stop ai voie sa manaci ciocolata?big grin

Răspuns Câştigător
| MAndreea97 a răspuns:

Eu mananc si nu am probleme, de ce sa n-ai voie? :*

8 răspunsuri:
| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Da. Nu are nicio legatura.
eu stiam de inghetata ca nu poti manca dar cred ca sunt niste superstitii.

| BellyGiggling a răspuns:

Logiclaughing
mananca in voie:*!

| VampireDeea144 explică:

Ca am mancat ciocolata si ma doareeee burticacrying

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

deci sa ne intelegem, cind este culoarea rosie nu mai misti nimic,chiar daca ai ciucalata in gurita, cum da galben o pipai cu limba sa vezi daca nu s-a topit iar la verde bagi molfaiala laughing mai sa stii ca la persoanele cu hipertensiune sau cu tensiunea oscialanta sunt probleme, ai auzit tu bine ce ai auzit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, doamne fereste, asa a aparut oul kinder. Termina!

| Astrid_4172 a răspuns:

Da, sigur ca ai voie, burta te-a durut probabil din alta cauza