| Andreiu68 a întrebat:

Daca eu iubeam o fata,si in luna octombrie i-am spus ca vreau o relatie cu ea,dar acea fata a refuzat(a refuzat din motive banale tare), sa ii mai spun peste 1-2luni ca vreau sa fiu cu ea? Fata imi facea si ea avansuri(ma pupa pe obraji,imi lasa semne pe gat, statea la mine in brate etc)

2 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Daca ea iti facea acele gesturi de care vorbesti, inseamna ca asteapta si din partea ta gesturi prin care sa-i arati ca o iubesti. Asa ca raspunde-i si tu cu niste gesturi prin care sa-i dovedesti ca o iubesti cu adevarat.

| sebastian999999999 a răspuns:

Date bine pe lângă ea, ți am zis în întrebarea anterioara ce sa faci