| anonim_4396 a întrebat:

Daca eu ma gandesc des la o persoana, pe care nu o cunosc atat de bine. e posibil ca si gandurile lui sa fie pentru mine? adica sa se gandeasca si el atat de mult. cat la suta? ar fi posibil, baieti? happy

2 răspunsuri:
| Dia007 a răspuns:

Buna, Sanse la el sa se gandeasca la tine pentru ca tu te gandesti la el sunt de 0%. Daca vei face ceva in privinta asta, adica sa te intalnesti cu el, sa il faci efectiv sa te placa, ai sanse sa inceapa sa se gandeasca la tine. Uneori trebuie sa faci mai mult decat sati doresti daca vrei sa se intample ceva Numai bine Dia

| 13paranoia13 a răspuns:

Și eu sunt în aceeași situație, și eu mă gândesc la asta! Șansele sunt, minme să zicem 50%, dar trebuie să te mai bagi și tu în seamă, să-i dai niște poze cu tine spunându-i " Am nevoie de o părere! " trebuie să-l faci să te vadă, să se îndrăgostească și apoi happy Cine știe? smug