| LeeMinHo00 a întrebat:

Oare si el se gandeste la mine?
Daca ma gandesc incontinuu la cineva,cu ardoare e posibil ca si el sa se gandeasca la mine?
De exemplu de mai multe ori mi s-a intamplat sa ma gandesc la cineva,si dupa cateva ore sa vorbim, sa-mi trimita mesaj sau sa ma sune.

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Tu atragi ceea ce gandesti, daca te gandesti la cineva cunoscut zile in sir persoana respectiva ia legatura cu tine. Asa se intampla si cu banii, relatia amoroasa, etc. Numai fericita sa fi si sa ai sprijin, sa nu te certi iar viata ta va fi plina de noroc.

| sublime89 a răspuns:

Nu sunt dovezi c-ar exista asa ceva, dar se pot intampla coincidente.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, aţi vorbit prin telepatie, de aia te-a contactat...

A fost o simplă întâmplare, n-are nicio legătură faptul că tu disperi cu gândul la cineva, cu posibilitatea ca acel cineva să se gândească şi el, concomitent, la tine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.

| Raizen07 a răspuns:

Daca te gandesti la Brad Pitt vreo 2 zile crezi ca o sa te sune?
faptil ca tu te-ai gandit la un baiat anume si dupa cateva ore el sa te sune poate la fel de bine sa fie o mare coincidenta si nimic mai mult!
Fericiti pana la adanci batraneti exista doar in basme!

| LeeMinHo00 explică (pentru Raizen07):

Mi s-a intamplat de multe ori, si nu ma refer la Brad Pitt.Ci la o persoana pe care o stiu, si ma stie, si avem lucuri in comun si toate cele.