| Anonimulnecunoscut1000 a întrebat:

Daca eu merg la acele fete (de pe centura) cum sa le zic sa nu mă fac de râs, adică merg cu mana goala sau ii iau ceva, nu știu de ex o floare albastra, o ciocolata etc asta e 1
2 cum sa nu mă fac de râs că eu am scula de 7 cm excitata max 9? Ce sa fac că nu mai pot tot de unul singur. De vreo 1-2 ani aproximativ, ce pot face că nu vreau sa afle părinții că ei nu mă lăsa nici măcar sa am o prietena dar altminteri...Ce sa fac? Soluții? Vreau că cei care o au mare si au făcut sex deja sa se abțină altfel... Nu știu va blochez pe Facebook și și aici (asta daca merge)

Răspuns Câştigător
| mastadont a răspuns:

E simplu. Nu ai nevoie de flori sau alte bazaconii. Mergi la ea, o întrebi care-i tariful pentru un oral, sau normal, depinde ce te interesează, o urci în mașină, îi dai banii și îți faci treaba. Cele de pe centură sunt curve și se așteaptă să le vorbești ca unor curve, că doar nu vorbești cu ele ca și cu niște doamne din înalta societate când ele stau pe marginea drumului și așteaptă să le dea vreunu o **** să facă și ele niște bani ca să aibă cu ce trăi., sau poate să-și ia doza de droguri...

| darrio2007 a răspuns (pentru mastadont):

In care masina sa o urce, mă? La puța pe care o are si la modul cum gandeste, nu ii dau mai mult de 14 ani. I-ai dat un raspuns care ii convine dar care nu il ajuta cu nimic.

| mastadont a răspuns (pentru darrio2007):

Probabil că ai dreptate, zic eu după ce am analizat mai cu atenție întrebarea și răspunsurile. Oricum, boscheți sunt destui pe acolo sigur deci soluții găsește dacă e creativ, că doar nu-ți trebuie doctorat să-i tragi un *** ca lumea happy
Dacă mergi la curve cu flori e ca și cum ai merge la o întâlnire de swingeri în noaptea nunții cu o credincioasă fanatică big grin

| darrio2007 a răspuns (pentru mastadont):

La curve te poti duce cu orice. Banii oricum ti-i ia. Daca nu ai cosor, iti plangi banii.

9 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu ai nevoie de flori sau ciocolata pentru acele fete, ci de 200-300 lei, ca alea fac sex numai pe bani, indiferent ca tu ai cucul de 7cm sau de 27cm, le stiu ce sa faca.

| mihai69 a răspuns:

Dacă îți place să fii luat în râs (poate și "ciufulit" puțin), du-te tu la curve cu mâna goală (sau cu flori).
Lor nu le pasă ce sculă ai tu, cât timp le plătești prețul cerut pentru serviciile prestate.

| OmBanal33 a răspuns:

Ai probleme de incredere in tine.
Mai intai cunoaste-te pe tine, invata sa te controlezi.
Ce ai tu se numeste micro penis, nu este o rusine neaparat...
Mai important este conexiunea dintre 2 persoane.
Daca te duci la curve, trebuie sa le platesti, daca nu ai avut nici-un contact sexual, iti vei da drumul intr-un minut, deci consider ca nu merita sa te duci pe centura.
Iti recomand o comunicare mai buna cu parintii, ei te vor intelege si o sa te ajute cu orice problema ai.

| Anonimulnecunoscut1000 explică (pentru OmBanal33):

Tu nu înțelegi că orice le-aș spune ei nu vor sa audă de "prietena" și sa "zicem" că ar fi de acord cu ce m-ar ajuta eu vreau sa fac sex nu relații dinastia de lunga durata

| anonim_4396 a răspuns (pentru Anonimulnecunoscut1000):

La o prostituată te duci doar cu bani.

| paul123paul123 a răspuns:

Nu te duce te va pedepsi Dumnezeu. Cauta o sotie.