| Schumpikaaa a întrebat:

Daca eu plac un baiat si el stie ca-l plac si o baga mai mul in seama pe prietena mea cea mai buna (bagat in seama.cum ar fi so imbratiseze, sa stea cu ea mereu, sai ceara totul ei, o pupa, preferera sa stea cu ea) deci in final ce pot face pentru a ma baga in seama? sau ca sai atrag atentia.

6 răspunsuri:
| IloveME a răspuns:

Eu cred ca nimic! daca el chiar stie ca u il placi si mai face si chestiile alea cu prietena ta dupa parerea mea o place pe ea sau se intelege bine cu ea si de asta isi permite atatea cu ea, dar cu tine tot nu vrea nimic. daca te-ar place nu conteaza gradu d prietenie dintre cei doi, nu ar face chestiile alea cu ea in fata ta d teama ca u sa nu interpretezi lucrurile gresit!
succes!

| TimisoaraKBOOOM a răspuns:

Pai...da`i drumul daca tot vrei sa faci ceva...incearca sa fi in centrul atentiei happy Incearca sa-l faci sa te iubeasca tongue fi sincera cu el. Faci cum vrei ori in public ori intre 4 ochi happy Succes kiss

| klark7410 a răspuns:

Dragoste cu forta nu merge.Laso asa.

| Schumpikaaa explică:

Am aflat acum 10 minute ca face asta pentru a ma face geloasa si pentru a vedea daca chiar il iubesc deci...

| lilimik a răspuns:

Bagate si tu in seama adica intra in discutiile lor si intrebo pe amica ta daca te place ca sa stii si tu ca daca el nu te place...n-ai ce face.ca sa-l impresionzi fa si tu ceva maet.ia note bune la scoala aranjazate mereu si dati si tu cu un parfun cand treci pe langa ellaughing

| greti a răspuns:

Nu,l mai baga in seama., mai mult rau iti faci, cauta, ti pe altul,, e mai bine