| stefancristina a întrebat:

Daca eu sunt mai mic decat ea cu 4 ani si noi ne luam in brate, ne tinem de mana si ne pupam pe obraz, dar nu suntem impreuna. Ce trebuie sa fac sa fim impreuna?

Răspuns Câştigător
| JoshuaNNN a răspuns:

Pai, ce varsta aveti? sa-mi fac o idee despre ce e vorba.
@Diddy24: te-ai obosit macar sa citesti? "eu sunt mai mic decat ea" nu-ti sugereaza ca e baiat? Printr-o intrebare ca aia nu ai cum sa-ti asumi ca "totul va fi bine", daca tipa refuza e clar ca cel ce a pus intrebarea va suferi.

5 răspunsuri:
| Didiiiii a răspuns:

Intreaba-l daca vrea sa fie impreuna cu tine si va fi binewinking

| Walle1996 a răspuns:

Pai depinde ce varta aveti.4 ani este o diferenta destul de mare. daca va luati in brate si va pupati pe obraz poate fi un joc prietenesc...asta nu inseamna ca e indragostita de tine. Tutosi daca iti place de ea intreab-o, Bafta!

| Hjerpseth a răspuns:

Ea face asta doar pentru ca esti mai mic si dragut. Fetelor le plac baietii mai mici si draguti doar in sensul de copilasi. daca ma intelegi

| stefancristina explică (pentru Hjerpseth):

Am 14 ani si sunt cu ff putin mai inalt decat ea...