| anonim_4396 a întrebat:

Daca fac sex anal raman insarcinata?

Răspuns Câştigător
| Timmotey a răspuns:

Intrebare cam... mah rog nu nu ramai pentru ca organele de reproducere dunt in fata

13 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Dacă faci sex anal nu știi să te respecți, punct!
Pa, pa.

| Narcis2007 a răspuns:

O sa nasti un c*cat

| IsabelaIssa a răspuns:

Nu cumva esti si virgina? o.O

| covaci101 a răspuns:

Teoretic ai şanse mici să rămai, dar nu poţi şti niciodată.Mai bine nu te mai juca! big grin

| Lore14785 a răspuns:

Daca te protejezi nu ramai, daca nu te protejezi sunt sanse.winking

| anonim_4396 explică (pentru Lore14785):

Sunt curios cum intra sperma din fund in vagin tu ai habar cum

| Lore14785 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ia citeste tu frumusel pe un forum de ginecologie si vezi cum medicul spune ceva legat despre asta si ca ar putea fi sanse. sincer nu mai stiu site-ul chiar ti-as fi aratat happy

| anonim_4396 explică (pentru Lore14785):

Hai sa incercam noi doi real

| Lore14785 a răspuns (pentru anonim_4396):

laughing get a life.

| nordka a răspuns:

Prin sex anal si oral niciodata nu o sa ramai insarcinata! ca sa ramai insarcinata trebuie in primul rand sa schimbi gaura cu cea din fata si in al doilea rand sa se termine in tine!

| COD ROSU a răspuns:

Nu, dar nu vei mai fi constipata.

| Codrutzz a răspuns:

Sincer lasand partea ca ramai insarcinata la o parte o sa il umpli pe bietul baiat de c*cat laughing. Clar nu ai cum sa ramai ce intrebare tampa

| vasilevasi a răspuns:

Categoric nu ramii, dar asta nu e un motiv bun de a face asta.pot fi si reactii negative in practicarea sexului anal. daca te intereseaza mai multe despre asta i ti pot spune.