| LASERY a întrebat:

Dacă fac sex cu prietena mea folosind prezervativ plus metoda retragerii ( nu mi dau drumul în prezervativ când e in interiorul ei), care sunt șansele să rămână însărcinată?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Posibilitatea de a se putea forma o sarcina in cazul folosirii corecte a prezervativului este 0 (zero), chiar si in cazul in care sexul este intretinut in oricare zi din perioada fertila a ciclului menstrual sau chiar si in ziua ovulatiei. Sanatate!

5 răspunsuri:
| minrest a răspuns:

Nu mai este nici o sansa. Dar daca tot vrei to play on safety, combina calendarul cu prezervativul. Nu de alta, dar e prea misto sa ramai acolo pana te linistesti complet.

| cristimihailov a răspuns:

Nu e mai simplu sa citesti un pic inainte?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca sa fii sigur, da-i si un pumn de anticonceptionale si doua pastile de a doua zi. Apoi, timp de 6 luni, da-i cate un sut in stomac, in fiecare dimineata. Pune-o sa se uite zilnic la filme horor, ca sa se sperie. Si nu uita sa mananci in fata ei, sa i se faca pofta, dar sa nu ii dai sa manance. Daca imi urmezi toate sfaturile profesioniste, plus metoda cu prezervativul si retragerea, ai 80% sanse sa nu nasca!

Cu placere.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sanse minime...mai exact zero.

| LASERY explică:

Păcat că părinții tăi n-au știut toate tehnicile astea..Nu mai ieșea un retardat mintal ca tine.