| callina a întrebat:

Daca faci petting cu haine si esti si pe ciclu exista risc de sarcina?

Răspuns Câştigător
| ζøvعღ a răspuns:

Nu,stai linistita, nu poti ramane, doar daca ai intretinut relatii sexuale si el a ejaculat in tine. Sper ca te-am ajutat:*. Funda?

4 răspunsuri:
| ascovit a răspuns:

La petting riscul de a ramane insarcinata este destul de mic. poate ar fi numai in cazul in care ajunge intr-un fel sau altul sperma in vagin, de exemplu daca el a ejaculat, a venit cu degetele in contact cu sperma si apoi le-a introdus in vagin. Avand in vedre ca veti fi imbracati, cam greu sa ajunga sperma in vagin. Insa cine stie, poate va fi si ceva neprevazut.

| mona a răspuns:

Nu exista nici un risc de sarcina

| Empathizer a răspuns:

Nu. Petting placut.

| hässlich a răspuns:

Cacalino! Esti aiurea rau, ca si intrebarea ta laughing)Ce dracu aveti cu sarcinile?rolling on the floorNU! Drago, nu ramai gravida, doamne cum e sa fi ASA prost? Ma calci pe nervi, tu si toate "gravidele" de pe TPU!