| Ioana_9532 a întrebat:

Hi:*. am o >intrebarebig grin< daca faci petting cu partenerul si are lichid seminal pe deget si acesc lichid sa uscat si sa sters pe mana, dupa ceea iti intruduce degetu in vagin. exista risc de sarcina? multumesc>big grin

Răspuns Câştigător
| Castiel a răspuns:

Daca este uscat automat nu-.- adica este "expirat" si numa isi face efectul... si oricum sansele ar fi micute anyway^^

3 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Daca se curata foarte, foarte bine in zona cu pricina nu, nu este pericol de sarcina.

| deniisa a răspuns:

Se spune ca lichidul seminal nu contine spermatozoizi deci nu prea exista sanse sa ramai insarcinata. Pa pa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din cate stiu eu nu are cum, mai ales daca acel lichid s-a si uscat pe degetul lui, s-a si sters.