| νєησм a întrebat:

Daca faci sex la 13 ani e adevarat ca nu te mai dezvolti in inaltime si penisul nu mai creste?

Răspuns Câştigător
| Cloudless a răspuns:

... Nustiu daca ai pus intrebarea din simpla curiozitate sau amuzament dar fie. Acesta este un mit. Dezvoltarea hormonala ar putea fi afectata dar nu atat de mult incat sa afecteze cresterea... tuturor partilor corpului.Acestea de obicei sunt mituri ca sa ii faca pe copii sa nu se gandeasca la asemenea chestii de la o varsta mica. Dar adevarul e ca nu ar trebui sa faci asemenea chestii decat atunci cand esti sigur ca tii cu adevarat la acea persoana. dar fie astea alte discutii.

14 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu, nu e adevarat.

| Crisu a răspuns:

Nu cred ca e adevarat.insa chiar te simti bine ca ai facut`o asa de devreme? mai tarziu o sa-ti para rau.

| Anileda a răspuns:

Nu prea cred.

| alexgogo a răspuns:

E adevarat. din pacate. uite, de exemplu ghita muresan e virgin.

| vizi a răspuns:

DA...se usuca penisul si cadewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma la 13 ani daca faci sex, intr-o saptamana doua, se invineteste, se usuca su cade singur.devii androgin. da ce-ti veni?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu o inteleg pe zambareata, adica totusi, am 13 ani frate si nu mai sunt virgin de la 9 ani... a fost o poveste cu o vecina care ma invata, nu mai conteazaoh go on.Penisul meu masoara 18 cm, deci destul de lungwinking...asa deci zambareatzo intrebarea a fost pusa de un baiat, dc crezi ca ar vrea sa ramana virgin? Adica ok am intzeles esti fata ramai virgina pana la maritis, dar la baieti este cam jenant.Chiar ai vrea sa fie sotul tau virgin? sincer nu ii va parea rau mai tarziu
P. S. 13 ANI 18 CM SI 1, 68happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, e corect, numai daca faci sex TIMP de 13 ani nu LA 13.
sexy braileanu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred

| IrisLoveYou a răspuns:

Asa de mica vrei sa faci? ai doar 13 ani esti copil. ce ciudat straight face

| smekeras002 a răspuns:

Bai uite cum sta treaba: daca faci sex si de la 9-10 ani nu ai nici pe draq! uite un exemplu:-eop! Eo nu am mai fost virgin de la varsta de 9 ani! normal fiecare dintr noi a facut macar odata treaba cu mana(laba) si am facut sex prima oara la 10 ani la ora actuala am 17 ani si de 7 ani fac sex pe fiecare saptamana daca nu cel putin de 2 ori pe luna! mi-am inceput viata sexuala de la 9 ani si au trecut 8 ani de atunci si nu am patit nimica! Tot asa e si povestea mea am inceput cu vecina mea (ea era cu 1, 6 ani mai mare ca mine) ea avea 11 ani cand si-a inceput viata sexuala! deci un sfat! PUTESTI SA VA INCEPETI VIATA SEXUALA SI DE LA 12-13 ANI! CONTEAZA DOAR SA VA SIMTITI VOI BINE!

| smekeras002 a răspuns (pentru smekeras002):

Am uitat sa va spun am 17 ani, marimea penisului de 20 cm si inaltimea corpului de 1, 81! deci faceti sex cat va tine cureaua (bine si aveti grija sa va protejati daca va ejaculati)!

| smekeras002 a răspuns:

Ba eop am 17 ani si penisul de 20 cm si inaltimea corpului de 1, 81 cm! faceti sex cat va tine cureaua(dar aveti grija cum va protejati daca ejaculati(sperma))!