| Maios a întrebat:

Daca faci sex mai devreme mai poti creste in inaltime?

10 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

De unde ai scos-o si pe asta? Aiureala.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Da sexul ajuta sa cresti

| corbulalbrosu a răspuns:

Poti fi sigur ca DA, vei creste pana in momentul in care se incheie/definitiveaza procesul de maturizare fizica. Nu exista fenomenul de interdependenta intre sex si dezvoltarea fizica a individului. Deci daca ai ocazia nu o rata, da-i bataie pana exista posibilitatea de a intretine sex nelimitat. happy

| Emilian65 a răspuns:

Cu siguranta ca da.Cresterea in inaltime nu are legatura cu sexul mai devreme.

| WaterDrop a răspuns:

Viitorul umanitatii este pierdut.

| darrio2007 a răspuns (pentru WaterDrop):

Sa fii sigur de asta.Ha! Ha!

| pufulescu a răspuns:

Cred ca vei creste chiar un pic mai repede, stimularea hormonala favorizeaza cresterea.

| LrsR a răspuns:

Mai devreme, adica gen dimineata? sa nu cumva sa faci asa ceva, iti dai seama daca ramai cu deficit de crestere.
Nici sexul nu e pentru toata lumea

| SilvanaG a răspuns:

De 2 m te faci, mamă

| SRaspuns a răspuns:

Atata timp cat esti deasupra...